Podwójne podium dla LKS Burzyn

W niedziele, 12 października na stacji narciarskiej „Homole” w Jaworkach k. Szczawnicy odbył się finałowy bieg cyklu Beskid Ski Cross. Tego dnia uczestnicy mieli do pokonania 13 km trasy, która wiodła malowniczymi szlakami Pienin.

W zawodach tych wzięli udział reprezentanci LKS Burzyn: Jarosław i Robert Makowiec, Rafał Zaucha i Przemysław Bień.
Po upływie godziny na mecie jako pierwszy zameldował się Daniel Wosik (siedmiokrotny mistrz Polski w biegach górskich), z niewielką ok. minutową stratą, praktycznie równo na metę wbiegli Jarosław i Robert Makowiec, zajmując 2 i 3 miejsce. Przemysław Bień zajął 6 miejsce, a Rafał Zaucha został sklasyfikowany na 14 miejscu.

W końcowej klasyfikacji całego cyklu biegów Beskid Ski Cross nasi reprezentanci zajęli odpowiednio:
Robert Makowiec – 2 miejsce!
Jarosław Makowiec – 3 miejsce!
Przemysław Bień – 4 miejsce!

Gratulujemy sukcesów!

Wkrótce również zakończenie cyklu 13 biegów Grand Prix Małopolski, w którym nasi zawodnicy są wysoko klasyfikowani i mają szanse na podium!
Zapraszamy do dopingowania ich już w sobotę, 18 października o godzinie 11.30 w Lipinkach k. Gorlic na 10 km trasie.