Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Oferta pracy – konstruktor wdrożeniowiec

WIMED Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni pracownika na stanowisko Konstruktor – Wdrożeniowiec

Kliknij, aby zapoznać się z ofertą.

Miejsce pracy: Tuchów

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
• wykształcenie wyższe w kierunku mechanika i budowa maszyn lub technologia produkcji
• doświadczenie w pracy na stanowisku w branży produkcji metalowej, urządzeń przemysłowych, wdrażaniu nowych produktów do produkcji
• doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów
• umiejętność obsługi komputera, programów Auto Cad, Solid Works, podobnych
• dobra organizacja pracy i własnego czasu
• umiejętności w zakresie kontaktów z klientami, prowadzenia uzgodnień i konsultacji
• umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
• Wdrażanie nowych produktów do produkcji (nowych projektów)
• Opracowanie nowych koncepcji wdrażanych produktów
• Prowadzenie konsultacji z klientami w zakresie potrzeb i zmian technicznych w ramach realizowanych projektów
• Opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej dla nowych i istniejących projektów
• Wykonywanie kalkulacji cenowych dla nowych i istniejących produktów
• Przygotowywanie dyspozycji produkcyjnych według zamówień w porozumieniu z innymi działami
• Nadzór technologiczny nad realizacją wdrożenia
• Rozliczenie kosztów wdrożeń

Oferujemy:
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i efektów wdrożeń pomiędzy 3 700 zł a 6 200 zł brutto miesięcznie + premie i prowizje
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (godziny pracy od 7.00 do 15.00 lub inne do uzgodnienia)
• pracę w firmie o ugruntowanej od lat pozycji na rynku
• możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz kursy
• niezbędne narzędzia pracy (zapewniamy służbowy laptop, telefon oraz samochód do dyspozycji, w przypadku konieczności wyjazdów służbowych)

Kontakt:
Numer telefonu: 695 803 034